104
OKB
(10:22; 18:30; 15:26; 9:26)
2019.12.04

Képzetteb és ügyesebb ellenfelünk simán átgázolt rajtunk. 1-1 nehezen tudtunk nyerni, sajnos dobni elfelejtettünk és féltünk a felelősségtől.

Sokat kell még dolgozni és jobban kell figyelni edzésenek, hogy mit tanulunk.

2019.11.30

Az első félidő játéka elfogadhatatlan volt a tudásunkat tekíntve. Nem azt csináltuk amit tudunk.

Ezt az öltözőben átbeszéltük és kicsit felráztuk a dolgokat. Teljesen másik csapat jött ki az öltözőből.

A védekezésünk nagyon megkeményedett és tudatosabbak lettek a támadások is. 3 pontot kapni az utolsó negyedben az nagyon szép munka.

2019.11.19

A két csapat között látható fizikai, taktikai és technikai különbség van.

Szépen küzdöttünk de sajnos egy negyedben sem tudtuk 20 pont alatt tartani ellenfelünket. A sok kis különbség összejött és a végén egy látható eredménykülönbség lett.

Az tetszett a csapatban, hogy igazából a feladom már mindegy érzést nem láttam rajtuk. Küzdöttünk és a végéig becsülettel lejátszottuk a meccset.

2019.11.17

Ellenfelünk képzetteb volt és tudatosabb a meccsen. De a védekezésünk és a meccs végi koncentráció győzelmet hozott.

Hibája mindenkinek volt. A félidőben 10 pont minusz volt a mérleg. Azt kértem az öltözőben, hogy probáljon meg mindenki a hibájára odafigyelni és kijavítani. Na ez mindenkinek maradéktalanul sikerült. Ennek köszönhető, hogy a végjátékot meg tudtuk nyerni.

Mindenki tudott nálunk játszani és hozzátenni a csapat sikeréhez.