I. Panda Kupa

VERSENYKIÍRÁS

  • A verseny célja:

  • Játéklehetőség biztosítása az együttműködésben résztvevő csapatok gyermek korosztályos (U12) játékosai számára.

  • Lebonyolítás:

  • A négy (4) résztvevő klub mindegyike egy-egy tornát rendez.

    A résztvevő klubok:

    1. BLF KK (A)
    2. Dunaújvárosi Sárkányok KSE (B)
    3. Gödi SE (C)
    4. Ziccer KS (D)

    A rendező klub az általa rendezett tornára két vendégcsapatot hív meg a saját kapcsolati köréből.

    Az egyes tornákon az együttműködésben résztvevő csapatok – a vendégcsapatok helyezésétől függetlenül – pontszámokat kapnak 4-től 1-ig.

    Ezek a pontszámok adódnak össze a negyedik tornáig, amelyen az
    „aktuális I.” az „aktuális IV.” helyezett csapattal, illetve az
    „aktuális II.” az „aktuális III.” csapattal kezd.

    Pontegyenlőség esetén a több dobott pont dönti el a helyezést, a továbbiakban a több mérkőzés végi büntető.

    Egy torna lehet nyolc csapatos is. Ebben az esetben a négy csapatot kettesével kell beosztani a csoportokba. (I. és IV., illetve II. és III.)

    A csapatok az első párosításban nem játszhatnak egymással.

    A tornákon a csoport beosztása a következő:

    1. torna
    A – B + Vendég 1.
    C – D + Vendég 2.
    2. torna
    A – C + Vendég 1.
    B – D + Vendég 2.
    3. torna
    A – D + Vendég 1.
    B – C + Vendég 2.
    4. torna
    akt. I. – akt. IV. + Vendég 1.
    akt. II. – akt. III. + Vendég 2.

    A csoportmérkőzések után (1. nap) a csoport harmadik helyezettjei
    az 5. helyezésért,
    a második helyezettek a 3. helyezésért,
    az első helyezettek a döntőben a torna 1. helyezéséért játszanak. (2. nap)

    Nyolc csapatos torna esetén az 1. napon a Kenguru Kupában megszokott módon dől el a csoporton belüli helyezés.

  • Költségek:

  • Az egyes tornákon a csapatok a játékvezetői költségeket fizetik.

    Tornánként 18 000 Ft (90 000 Ft/5 csapat).

    A terembérlet, a rendezés, az ajándékozás költsége a rendező klubot terheli.

  • Díjazás:

  • A csapatok minden tornán oklevelet kapnak.

    Az egyéni díjazást, esetleg a csapatok ajándékozását a rendező klub lehetőségei szerint oldja meg.

I. Panda Kupa

SZABÁLYOK

  • Szabályok:

  • A mérkõzéseket a Kenguru Kupa szabályai szerint kell lejátszani.
    letöltés

  • Végeredmény:

    • minden negyed eredményének számolása 0:0-ról indul
    • a negyedben elért gyõzelem 3 pontot ér
    • a döntetlen 2 pontot ér
    • a vereségért 1 pont jár
    • a büntetõket a mérkõzés végén dobjuk le, de csak abban az esetben, ha a negyedek eredménye után a mérkőzés döntetlenre áll
    • amennyiben az eredmény a mérkõzés végén ezzel a számolással döntetlen - tehát mindkét csapat két-két negyedet nyert meg -, akkor a büntetõk gyõztese lesz a mérkõzés gyõztese
    • ha így is marad a döntetlen állás, akkor a pályán elért eredmény szerint hirdetünk gyõztest
    • ha még mindig marad a döntetlen állás, akkor 3 perces hosszabbítások következnek
I. Panda Kupa
  • rendező: Ziccer KS
  • helyszín: 1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
  • dátum: 2018. szeptember 29-30.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport
1. BLF Pingvinek 1. Gödi Sasok
2. Dunaújvárosi Sárkányok KSE 2. Ziccer KS
3. Budapesti Honvéd 3. Szentendrei KSE
2018. szeptember 29.
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
9.00 Gödi Sasok - Ziccer KS 10 : 6 (76:42)
10.20 Szentendrei KSE - Gödi Sasok 8 : 9 (28:45)
11.40 Ziccer KS - Szentendrei KSE 6 : 10 (35:38)
13.00 BLF Pingvinek - Dunaújvárosi Sárkányok 12 : 4 (61:27)
14.40 Dunaújvárosi Sárkányok - Budapesti Honvéd 4 : 12 (16:64)
15.40 Budapesti Honvéd - BLF Pingvinek 8 : 9 (58:56)
2018. szeptember 30.
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
10.30 Ziccer KS - Dunaújvárosi Sárkányok 10 : 6 (52:37)
12.00 Szentendrei KSE - Budapesti Honvéd 4 : 12 (9:98)
13.30 Gödi SE - BLF Pingvinek 10 : 6 (73:45

végeredmény

  az 1. torna végeredménye
1. Gödi SE
2. BLF Pingvinek
3. Budapesti Honvéd
4. Szentendrei KSE
5. Ziccer KS
6. Dunaújvárosi Sárkányok

a klubverseny állása

  csapat 1. torna
1. Gödi SE 4 pont
2. BLF Pingvinek 3 pont
3. Ziccer KS 2 pont
4. Dunaújvárosi Sárkányok 1 pont
I. Panda Kupa
  • rendező: Gödi SE
  • helyszín: 2132 Göd, Honvéd sor
  • dátum: 2019. január 5-6.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport
1. BLF Pingvinek 1. Dunaújvárosi Sárkányok KSE
2. Gödi SE 2. Ziccer KS
3. Megyeri Tigrisek 3. GDK Kiscicák
2019. január 5.
2132 Göd, Honvéd sor - Balázsovits Sportcsarnok
8.30 Gödi SE - BLF Pingvinek 9 : 8 (68:60)
10.00 BLF Pingvinek - Megyeri Tigrisek 6 : 10 (37:68)
11.30 Megyeri Tigrisek - Gödi SE 6 : 10 (47:73)
13.00 Dunaújvárosi Sárkányok KSE - Ziccer KS 8 : 9 (47:66)
14.30 Ziccer KS - GDK Kiscicák 12 : 4 (54:28)
16.00 GDK Kiscicák - Dunaújvárosi Sárkányok KSE 6 : 10 (29:35)
2019. január 6.
2132 Göd, Honvéd sor - Balázsovits Sportcsarnok
10.00 BLF Pingvinek - GDK Kiscicák 12 : 4 (84:31)
11.30 Megyeri Tigrisek - Dunaújvárosi Sárkányok KSE 10 : 6 (66:27)
13.00 Gödi SE - Ziccer KS 12 : 4 (77:28)

végeredmény

  a 2. torna végeredménye
1. Gödi SE
2. Ziccer KS
3. Megyeri Tigrisek
4. Dunaújvárosi Sárkányok KSE
5. BLF Pingvinek
6. GDK Kiscicák

a klubverseny állása

  csapat 1. torna 2. torna össz.
1. Gödi SE 4 pont 4 pont 8 pont
2. Ziccer KS 2 pont 3 pont 5 pont
3. BLF Pingvinek 2 pont 2 pont 4 pont
4. Dunaújvárosi Sárkányok 1 pont 2 pont 3 pont
I. Panda Kupa
  • rendező: Dunaújvárosi Sárkányok KE
  • helyszín: 2400 Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15/B
  • dátum: 2019. március 23-24.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport
1. BLF Pingvinek 1. Dunaújvárosi Sárkányok KSE
2. Ziccer KS 2. Gödi SE
3. Sárbogárd KC 3. DKKA Titánok

megjegyzés: a Ziccer KS és a Sárbogárd KC a fordulótól visszalépett, helyettük a BLF Tigrisek és a Sárkányok/B csapatok versenyeznek.

2019. március 23.
2400 Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15/B
9.00 Dunaújvárosi Sárkányok - DKKA Titánok 4 : 13 (39:67)
10.30 DKKA Titánok - Gödi SE 6 : 11 (54:68)
12.00 Gödi SE - Dunaújvárosi Sárkányok 7 : 10 (51:61)
13.30 Sárkányok/B - BLF Tigrisek 12 : 4 (85:13)
15.00 BLF Pingvinek - BLF Tigrisek 12 : 4 (84:13)
16.30 Sárkányok/B - BLF Pingvinek 9 : 8 (64:72)
2019. március 24.
2400 Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15/B
9.00 Gödi SE - Sárkányok/B 8 : 9 (67:59)
11.00 DKKA Titánok - BLF Pingvinek 6 : 10 (60:83)
13.00 Dunaújvárosi Sárkányok - BLF Tigrisek 11 : 5 (31:86)

végeredmény

  a 3. torna végeredménye
1. Sárkányok/B
2. Gödi SE
3. BLF Pingvinek
4. DKKA Titánok
5. Dunaújvárosi Sárkányok
6. BLF Tigrisek

a klubverseny állása

  csapat 1. torna 2. torna 3. torna össz.
1. Gödi SE 4 pont 4 pont 4 pont 12 pont
2. BLF Pingvinek 2 pont 2 pont 3 pont 7 pont
3. Dunaújvárosi Sárkányok 1 pont 2 pont 2 pont 5 pont
4. Ziccer KS 2 pont 3 pont 0 pont 5 pont
I. Panda Kupa
  • rendező: BLF KK
  • helyszín: 1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
  • dátum: 2019. május 24. - 26.

Résztvevők

1. BLF Pingvinek
2. Dunaújvárosi Sárkányok KSE
3. Gödi SE
4. Ziccer KS
5. Zuglói Sasok
6. Budapest Csepel

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport
1. Gödi SE 1. BLF Pingvinek
2. Ziccer KS 2. Dunaújvárosi Sárkányok KSE
3. Zuglói Sasok 3. Budapest Csepel
2019. május 25. - szombat
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
8.30 Ziccer KS - Zuglói Sasok 6 : 10 (33:78)
10.00 Zuglói Sasok - Gödi SE 4 : 12 (45:65)
11.30 Gödi SE - Ziccer KS 12 : 4 (68:29)
13.00 BLF Pingvinek - Dunaújvárosi Sárkányok 10 : 4 (73:40)
14.30 Dunaújvárosi Sárkányok - Budapest Csepel 4 : 12 (30:81)
16.00 Budapest Csepel - BLF Pingvinek 9 (4) : 9 (4) (55:66)
2019. május 26. - vasárnap
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
8.30 Ziccer KS - Dunaújvárosi Sárkányok 9 (4) : 9 (4) (41:46)
10.00 Dunaújvárosi Sárkányok - Zuglói Sasok 4 : 12 (30:55)
11.30 Zuglói Sasok - Ziccer KS 12 : 4 (74:26)
13.15
EREDMÉNYHIRDETÉS - alsóház
13.30 Gödi SE - BLF Pingvinek 12 : 4 (88:45)
15.00 BLF Pingvinek - Budapest Csepel 7 : 9 (62:62)
16.30 Budapest Csepel - Gödi SE 4 : 12 (48:83)
18.15
EREDMÉNYHIRDETÉS - felsőház

végeredmény

  a 4. torna végeredménye
1. Gödi SE
2. Budapest Csepel
3. BLF Pingvinek
4. Zuglói Sasok
5. Dunaújvárosi Sárkányok
6. Ziccer KS

KÜLÖNDÍJAK

1-3. helyezett csapatok

a csapat kiemelt játékosa (edzője véleménye alapján)
Pompos Zsombor – Gödi SE
Szeleczky Szabolcs – Budapest Csepel
Ondrusák Ákos - BLF Pingvinek
gólkirály
Vajda Zoltán - Gödi SE

4-6. helyezett csapatok

a csapat kiemelt játékosa (edzője véleménye alapján)
Márton Áron - Zuglói Sasok
Bíró-juhász Marcell - Dunaújvárosi Sárkányok
Balla Petra - Ziccer KS
gólkirály
Bödei Marcell - Dunaújvárosi Sárkányok

az I. Panda Kupa végeredménye

  csapat 1. torna 2. torna 3. torna 4. torna össz.
1. Gödi SE 4 pont 4 pont 4 pont 4 pont 16 pont
2. BLF Pingvinek 2 pont 2 pont 3 pont 3 pont 10 pont
3. Dunaújvárosi Sárkányok 1 pont 2 pont 2 pont 2 pont 7 pont
4. Ziccer KS 2 pont 3 pont 0 pont 1 pont 6 pont
  • Aegon Alapkezelő

    Aegon Alapkezelő

  • Hungaro Mobiltank

    Hungaro Mobiltank

  • Aegon Alapkezelő

    Aegon Alapkezelő

  • Aegon Alapkezelő

    Greencollect

  • XV. Kerületi Polg. Hiv.

    Önkormányzat