VERSENYKIÍRÁS

  • A verseny célja:

  • Játéklehetőség biztosítása az együttműködésben résztvevő csapatok minijátékosai számára.

  • Lebonyolítás:

  • A négy (4) résztvevő klub mindegyike egy-egy tornát rendez.

    A résztvevő klubok:

    1. BLF KK (A)
    2. Dunaújvárosi Sárkányok KSE (B)
    3. Gödi SE (C)
    4. Szentendrei KSE (D)

    A rendező klub az általa rendezett tornára két vendégcsapatot hív meg a saját kapcsolati köréből.

    Az egyes tornákon az együttműködésben résztvevő csapatok – a vendégcsapatok helyezésétől függetlenül – pontszámokat kapnak 4-től 1-ig.

    Ezek a pontszámok adódnak össze a negyedik tornáig, amelyen az
    „aktuális I.” az „aktuális IV.” helyezett csapattal, illetve az
    „aktuális II.” az „aktuális III.” csapattal kezd.

    Pontegyenlőség esetén a több dobott pont dönti el a helyezést, a továbbiakban a több mérkőzés végi büntető.

    Egy torna lehet nyolc csapatos is. Ebben az esetben a négy csapatot kettesével kell beosztani a csoportokba. (I. és IV., illetve II. és III.)

    A csapatok az első párosításban nem játszhatnak egymással.

    A tornákon a csoport beosztása a következő:

    1. torna
    A – B + Vendég 1.
    C – D + Vendég 2.
    2. torna
    A – C + Vendég 1.
    B – D + Vendég 2.
    3. torna
    A – D + Vendég 1.
    B – C + Vendég 2.
    4. torna
    akt. I. – akt. IV. + Vendég 1.
    akt. II. – akt. III. + Vendég 2.

    A csoportmérkőzések után (1. nap) a csoport harmadik helyezettjei
    az 5. helyezésért,
    a második helyezettek a 3. helyezésért,
    az első helyezettek a döntőben a torna 1. helyezéséért játszanak. (2. nap)

    Nyolc csapatos torna esetén az 1. napon a Kenguru Kupában megszokott módon dől el a csoporton belüli helyezés.

  • Költségek:

  • Az egyes tornákon a csapatok a játékvezetői költségeket fizetik.

    Tornánként 18 000 Ft (90 000 Ft/5 csapat).

    A terembérlet, a rendezés, az ajándékozás költsége a rendező klubot terheli.

  • Díjazás:

  • A csapatok minden tornán oklevelet kapnak.

    Az egyéni díjazást, esetleg a csapatok ajándékozását a rendező klub lehetőségei szerint oldja meg.

SZABÁLYOK

  • Szabályok:


    • A mérkőzéseket a Kenguru Kupa szabályai szerint kell lejátszani.
    • Kivétel: nincs alsó korosztályra vonatkozó rendelkezés
    • letöltés
    • Végeredmény:

      • minden negyed eredményének számolása 0:0-ról indul
      • a negyedben elért győzelem 3 pontot ér
      • a döntetlen 2 pontot ér
      • a vereségért 1 pont jár
      • a büntetőket a mérkőzés végén dobjuk le
      • amennyiben az eredmény a mérkőzés végén ezzel a számolással döntetlen – tehát mindkét csapat két-két negyedet nyert meg -, akkor a büntetők győztese lesz a mérkőzés győztese
      • ha így is marad a döntetlen állás, akkor a pályán elért eredmény szerint hirdetünk győztest
      • ha még mindig marad a döntetlen állás, akkor 3 perces hosszabbítások következnek
  • rendező: Dunaújvárosi Sárkányok KE
  • helyszín: 2400 Dunaújváros, Dózsa Gy. út 15.
  • dátum: 2018. október 20-21.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport
1. BLF Kenguruk 1. Gödi SE
2. Dunaújvárosi Sárkányok KSE 2. Szentendrei KSE
3. Sárbogárdi KC 3. Dunaújvárosi Szelek
2018. október 20.
2400 Dunaújváros, Dózsa Gy. út 15.
10.00 Dunaújvárosi Sárkányok - Sárbogárdi KC 12 : 5 (53:32)
11.15 Sárbogárdi KC - BLF Kenguruk 4 : 12 (6:108)
12.30 BLF Kenguruk - Dunaújvárosi Sárkányok 13 : 4 (118:18)
13.45 Gödi SE - Dunaújvárosi Szelek 5 : 12 (5:109)
15.00 Szentendrei KSE - Gödi SE 13 : 5 (68:18)
15.15 Szentendrei KSE - Dunaújvárosi Szelek 5 : 12 (51:80)
2018. október 21.
2400 Dunaújváros, Dózsa Gy. út 15.
10.00 Sárbogárdi KC - Gödi SE 7 : 10 (21:33)
11.30 Dunaújvárosi Sárkányok - Szentendrei KSE 5 : 13 (37:86)
13.00 BLF Kenguruk - Dunaújvárosi Szelek 9 : 8 (61:67)

végeredmény

  az 1. torna végeredménye
1. Dunaújvárosi Szelek
2. BLF Kenguruk
3. Szentendrei KSE
4. Dunaújvárosi Sárkányok
5. Gödi SE
6. Sárbogárdi KC

a klubverseny állása

  csapat 1. torna
1. BLF Kenguruk 4 pont
2. Szentendrei KSE 3 pont
3. Dunaújvárosi Sárkányok 2 pont
4. Gödi SE 1 pont
  • rendező: Gödi SE
  • helyszín: 2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
  • dátum: 2019. január 12-13.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport
1. Gödi Sasok 1. Dunaújvárosi Sárkányok KSE
2. BLF Kenguruk 2. Szentendrei KS
3. Kiss Lenke KS 3. GDK Kiscicák
2019. január 12.
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
8.30 Gödi Sasok - BLF Kenguruk 4 : 13 (9:101)
10.00 BLF Kenguruk - Kiss Lenke KS 8 : 10 (52:47)
11.30 Kiss Lenke KS - Gödi Sasok 12 : 5 (60:5)
13.00 Szentendrei KSE - Dunaújvárosi Sárkányok 12 : 5 (108:25)
14.30 Dunaújvárosi Sárkányok - GDK Kiscicák 4 : 13 (25:73)
16.00 GDK Kiscicák - Szentendrei KSE 5 : 12 (31:71)
2019. január 13.
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
8.30 Gödi Sasok - Dunaújvárosi Sárkányok 11 : 6 (49:29)
10.00 BLF Kenguruk - GDK Kiscicák 13 : 4 (74:30)
11.30 Kiss Lenke KS - Szentendrei KSE 9 : 8 (60:51)

végeredmény

  a 2. torna végeredménye
1. Kiss Lenke KS
2. Szentendrei KSE
3. BLF Kenguruk
4. GDK Kiscicák
5. Gödi Sasok
6. Dunaújvárosi Sárkányok

a klubverseny állása

  csapat 1. torna 2. torna össz.
1. Szentendrei KSE 3 4 7 pont
2. BLF Kenguruk 4 3 7 pont
3. Gödi Sasok 1 2 3 pont
4. Dunaújvárosi Sárkányok 2 1 3 pont
  • rendező: Szentendrei KSE
  • helyszín: 2016 Leányfalu, Szent Imre herceg u. 9-11.
  • dátum: 2019. március 30-31.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport
1. BLF Kenguruk 1. Dunaújvárosi Sárkányok KSE
2. Szentendrei KSE 2. Gödi Sasok
3. Dűlői Kaszások 3. PAFC
2019. március 30.
2016 Leányfalu, Szent Imre herceg u. 9-11.
10.00 Szentendrei KSE - Dűlői Kaszások
11.15 Dűlői Kaszások - BLF Kenguruk
12.30 BLF Kenguruk - Szentendrei KSE
13.45 Dunaújvárosi Sárkányok - Gödi Sasok
15.00 PAFC - Dunaújvárosi Sárkányok
16.15 Gödi Sasok - PAFC
2019. március 31.
2016 Leányfalu, Szent Imre herceg u. 9-11.
10.00
mérkőzés az 5. helyért
11.30
mérkőzés az 3. helyért
13.00
DÖNTŐ

végeredmény

  a 3. torna végeredménye
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  

a klubverseny állása

  csapat 1. torna 2. torna 3. torna össz.
1.           pont
2.           pont
3.           pont
4.           pont
  • rendező: BLF KK
  • helyszín: 1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
  • dátum: 2019. május 31. - június 2.

végeredmény

  a 4. torna végeredménye
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  
7.  
8.  

a II. Süni Kupa végeredménye

  csapat 1. torna 2. torna 3. torna 4. torna össz.
1.             pont
2.             pont
3.             pont
4.             pont
  • Aegon Alapkezelő

    Aegon Alapkezelő

  • Hungaro Mobiltank

    Hungaro Mobiltank

  • Aegon Alapkezelő

    Aegon Alapkezelő

  • Aegon Alapkezelő

    Greencollect

  • XV. Kerületi Polg. Hiv.

    Önkormányzat