VERSENYKIÍRÁS

  • A verseny célja:

  • Játéklehetőség biztosítása az együttműködésben résztvevő csapatok minijátékosai számára.

  • Lebonyolítás:

  • A négy (4) résztvevő klub mindegyike egy-egy tornát rendez.

    A résztvevő klubok:

    1. BLF KK (A)
    2. Gödi SE (B)
    3. Gödöllői SK (C)
    4. Dunaújvárosi Sárkányok KSE (D)

    A rendező klub az általa rendezett tornára két vendégcsapatot hív meg a saját kapcsolati köréből.

    Az egyes tornákon az együttműködésben résztvevő csapatok – a vendégcsapatok helyezésétől függetlenül – pontszámokat kapnak 4-től 1-ig.

    Ezek a pontszámok adódnak össze a negyedik tornáig, amelyen az
    „aktuális I.” az „aktuális IV.” helyezett csapattal, illetve az
    „aktuális II.” az „aktuális III.” csapattal kezd.

    Pontegyenlőség esetén a több dobott pont dönti el a helyezést, a továbbiakban a több mérkőzés végi büntető.

    Egy torna lehet nyolc csapatos is. Ebben az esetben a négy csapatot kettesével kell beosztani a csoportokba. (I. és IV., illetve II. és III.)

    A csapatok az első párosításban nem játszhatnak egymással.

    A tornákon a csoport beosztása a következő:

    1. torna
    A – B + Vendég 1.
    C – D + Vendég 2.
    2. torna
    A – C + Vendég 1.
    B – D + Vendég 2.
    3. torna
    A – D + Vendég 1.
    B – C + Vendég 2.
    4. torna
    akt. I. – akt. IV. + Vendég 1.
    akt. II. – akt. III. + Vendég 2.

    A csoportmérkőzések után (1. nap) a csoport harmadik helyezettjei
    az 5. helyezésért,
    a második helyezettek a 3. helyezésért,
    az első helyezettek a döntőben a torna 1. helyezéséért játszanak. (2. nap)

    Nyolc csapatos torna esetén az 1. napon a Kenguru Kupában megszokott módon dől el a csoporton belüli helyezés.

  • Költségek:

  • Az egyes tornákon a csapatok a játékvezetői költségeket fizetik.

    Tornánként 18 000 Ft (90 000 Ft/5 csapat).

    A terembérlet, a rendezés, az ajándékozás költsége a rendező klubot terheli.

  • Díjazás:

  • A csapatok minden tornán oklevelet kapnak.

    Az egyéni díjazást, esetleg a csapatok ajándékozását a rendező klub lehetőségei szerint oldja meg.

SZABÁLYOK

  • Szabályok:

  • A mérkőzéseket a Kenguru Kupa szabályai szerint kell lejátszani.
    letöltés

  • Végeredmény:

    • minden negyed eredményének számolása 0:0-ról indul
    • a negyedben elért győzelem 3 pontot ér
    • a döntetlen 2 pontot ér
    • a vereségért 1 pont jár
    • a büntetőket a mérkőzés végén dobjuk le
    • amennyiben az eredmény a mérkőzés végén ezzel a számolással döntetlen – tehát mindkét csapat két-két negyedet nyert meg -, akkor a büntetők győztese lesz a mérkőzés győztese
    • ha így is marad a döntetlen állás, akkor a pályán elért eredmény szerint hirdetünk győztest
    • ha még mindig marad a döntetlen állás, akkor 3 perces hosszabbítások következnek
  • rendező: GÖDI SE
  • helyszín: 2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
  • dátum: 2017. október 28-29.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport
1. BLF Kenguruk 1. Gödöllői SK
2. Gödi Sasok 2. Dunaújvárosi Sárkányok
3. Kaszás Minik 3. PAFC Basket
2017. október 28.
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
9.00 Gödi Sasok - BLF Kenguruk :
10.15 BLF Kenguruk - Kaszás Minik :
11.30 Kaszás Minik - Gödi Sasok :
12.45 Gödöllői SK - Dunaújvárosi Sárkányok :
14.00 Dunaújvárosi Sárkányok - PAFC Basket :
15.15 PAFC Basket - Gödöllői SK :
2017. október 29.
2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
10.30
mérkőzés az 5. helyért
12.00
mérkőzés az 3. helyért
13.30
DÖNTŐ

végeredmény

  az 1. torna végeredménye
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  

a klubverseny állása

  csapat 1. torna
1.    
2.    
3.    
4.    
  • rendező: GÖDÖLLŐI SK
  • helyszín: 
  • dátum: 2017. december 16-17.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport
1. BLF Kenguruk 1. Gödi Sasok
2. Gödöllői SK 2. Dunaújvárosi Sárkányok
3. Vendég 1. 3. Vendég 2.
2017. december 16.
2100 Gödöllő,
9.00 BLF Kenguruk - Gödöllői SK :
10.15 Gödöllői SK - Vendég 1. :
11.30 Vendég 1. - BLF Kenguruk :
12.45 Gödi Sasok - Dunaújvárosi Sárkányok :
14.00 Dunaújvárosi Sárkányok - Vendég 2. :
15.15 Vendég 2. - Gödi Sasok :
2017. december 17.
2100 Gödöllő,
9.00
mérkőzés az 5. helyért
10.20
mérkőzés az 3. helyért
11.40
DÖNTŐ

végeredmény

  a 2. torna végeredménye
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  

a klubverseny állása

  csapat 1. torna 2. torna össz.
1.        
2.        
3.        
4.        
  • rendező: DUNAÚJVÁROSI SÁRKÁNYOK KSE
  • helyszín: 
  • dátum: 2018. február 17-18.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport
1. BLF Kenguruk 1. Gödi Sasok
2. Dunaújvárosi Sárkányok 2. Gödöllői SK
3. Vendég 1. 3. Vendég 2.
2018. február 17.
2400 Dunaújváros,
9.00 Dunaújvárosi Sárkányok - BLF Kenguruk :
10.15 BLF Kenguruk - Vendég 1. :
11.30 Vendég 1. - Dunaújvárosi Sárkányok :
12.45 Gödi Sasok - Gödöllői SK :
14.00 Gödöllői SK - Vendég 2. :
15.15 Vendég 2. - Gödi Sasok :
2018. február 18.
2400 Dunaújváros,
9.00
mérkőzés az 5. helyért
10.20
mérkőzés az 3. helyért
11.40
DÖNTŐ

végeredmény

  a 3. torna végeredménye
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  

a klubverseny állása

  csapat 1. torna 2. torna 3. torna össz.
1.          
2.          
3.          
4.          
  • rendező: BLF KK SE
  • helyszín: 1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
  • dátum: 2018. április 21-22.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport
1. aktuális I. 1. aktuális II.
2. aktuális IV. 2. aktuális III.
3. Vendég 1. 3. Vendég 2.
2018. április 21.
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
9.00 aktuális I. - Vendég 1. :
10.15 Vendég 1. - aktuális IV. :
11.30 aktuális IV. - aktuális I. :
12.45 aktuális II. - Vendég 2. :
14.00 Vendég 2. - aktuális III. :
15.15 aktuális III. - aktuális II. :
2018. április 22.
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
9.00
mérkőzés az 5. helyért
10.20
mérkőzés az 3. helyért
11.40
DÖNTŐ

végeredmény

  a 4. torna végeredménye
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  

az I. Süni Kupa végeredménye

  csapat 1. torna 2. torna 3. torna 4. torna össz.
1.            
2.            
3.            
4.            
  • Aegon Alapkezelő

    Aegon Alapkezelő

  • Hungaro Mobiltank

    Hungaro Mobiltank

  • Aegon Alapkezelő

    Aegon Alapkezelő

  • Aegon Alapkezelő

    Greencollect

  • XV. Kerületi Polg. Hiv.

    Önkormányzat