VERSENYKIÍRÁS

  • A verseny célja:

  • Játéklehetőség biztosítása az együttműködésben résztvevő csapatok minijátékosai számára.

  • Lebonyolítás:

  • A négy (4) résztvevő klub mindegyike egy-egy tornát rendez.

    A résztvevő klubok:

    1. BLF KK (A)
    2. Dunaújvárosi Sárkányok KSE (B)
    3. Gödi SE (C)
    4. Szentendrei KSE (D)

    A rendező klub az általa rendezett tornára két vendégcsapatot hív meg a saját kapcsolati köréből.

    Az egyes tornákon az együttműködésben résztvevő csapatok – a vendégcsapatok helyezésétől függetlenül – pontszámokat kapnak 4-től 1-ig.

    Ezek a pontszámok adódnak össze a negyedik tornáig, amelyen az
    „aktuális I.” az „aktuális IV.” helyezett csapattal, illetve az
    „aktuális II.” az „aktuális III.” csapattal kezd.

    Pontegyenlőség esetén a több dobott pont dönti el a helyezést, a továbbiakban a több mérkőzés végi büntető.

    Egy torna lehet nyolc csapatos is. Ebben az esetben a négy csapatot kettesével kell beosztani a csoportokba. (I. és IV., illetve II. és III.)

    A csapatok az első párosításban nem játszhatnak egymással.

    A tornákon a csoport beosztása a következő:

    1. torna
    A – B + Vendég 1.
    C – D + Vendég 2.
    2. torna
    A – C + Vendég 1.
    B – D + Vendég 2.
    3. torna
    A – D + Vendég 1.
    B – C + Vendég 2.
    4. torna
    akt. I. – akt. IV. + Vendég 1.
    akt. II. – akt. III. + Vendég 2.

    A csoportmérkőzések után (1. nap) a csoport harmadik helyezettjei
    az 5. helyezésért,
    a második helyezettek a 3. helyezésért,
    az első helyezettek a döntőben a torna 1. helyezéséért játszanak. (2. nap)

    Nyolc csapatos torna esetén az 1. napon a Kenguru Kupában megszokott módon dől el a csoporton belüli helyezés.

  • Költségek:

  • Az egyes tornákon a csapatok a játékvezetői költségeket fizetik.

    Tornánként 18 000 Ft (90 000 Ft/5 csapat).

    A terembérlet, a rendezés, az ajándékozás költsége a rendező klubot terheli.

  • Díjazás:

  • A csapatok minden tornán oklevelet kapnak.

    Az egyéni díjazást, esetleg a csapatok ajándékozását a rendező klub lehetőségei szerint oldja meg.

SZABÁLYOK

  • Szabályok:


    • A mérkőzéseket a Kenguru Kupa szabályai szerint kell lejátszani.
    • Kivétel: nincs alsó korosztályra vonatkozó rendelkezés
    • letöltés
    • Végeredmény:

      • minden negyed eredményének számolása 0:0-ról indul
      • a negyedben elért győzelem 3 pontot ér
      • a döntetlen 2 pontot ér
      • a vereségért 1 pont jár
      • a büntetőket a mérkőzés végén dobjuk le
      • amennyiben az eredmény a mérkőzés végén ezzel a számolással döntetlen – tehát mindkét csapat két-két negyedet nyert meg -, akkor a büntetők győztese lesz a mérkőzés győztese
      • ha így is marad a döntetlen állás, akkor a pályán elért eredmény szerint hirdetünk győztest
      • ha még mindig marad a döntetlen állás, akkor 3 perces hosszabbítások következnek
  • rendező: Dunaújvárosi Sárkányok KE
  • helyszín: 2400 Dunaújváros, Dózsa Gy. út 15.
  • dátum: 2018. október 20-21.

csoportbeosztás

  "A" csoport BLF Kenguruk "B" csoport
1. BLF Kenguruk 1. Gödi SE
2. Dunaújvárosi Sárkányok KSE 2. Szentendrei KSE
3. Sárbogárdi KC 3. Dunaújvárosi Szelek
2018. október 20.
2400 Dunaújváros, Dózsa Gy. út 15.
10.00 Dunaújvárosi Sárkányok - Sárbogárdi KC 12 : 5 (53:32)
11.15 Sárbogárdi KC - BLF Kenguruk 4 : 12 (6:108)
12.30 BLF Kenguruk - Dunaújvárosi Sárkányok 13 : 4 (118:18)
13.45 Gödi SE - Dunaújvárosi Szelek 5 : 12 (5:109)
15.00 Szentendrei KSE - Gödi SE 13 : 5 (68:18)
15.15 Szentendrei KSE - Dunaújvárosi Szelek 5 : 12 (51:80)
2018. október 21.
2400 Dunaújváros, Dózsa Gy. út 15.
10.00 Sárbogárdi KC - Gödi SE 7 : 10 (21:33)
11.30 Dunaújvárosi Sárkányok - Szentendrei KSE 5 : 13 (37:86)
13.00 BLF Kenguruk - Dunaújvárosi Szelek 9 : 8 (61:67)

végeredmény

  az 1. torna végeredménye
1. Dunaújvárosi Szelek
2. BLF Kenguruk
3. Szentendrei KSE
4. Dunaújvárosi Sárkányok
5. Gödi SE
6. Sárbogárdi KC

a klubverseny állása

  csapat 1. torna
1. BLF Kenguruk 4 pont
2. Szentendrei KSE 3 pont
3. Dunaújvárosi Sárkányok 2 pont
4. Gödi SE 1 pont
  • rendező: Gödi SE
  • helyszín: 2131 Göd, Petőfi Sándor u. 49.
  • dátum: 2019. január 12-13.

végeredmény

  a 2. torna végeredménye
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  

a klubverseny állása

  csapat 1. torna 2. torna össz.
1.       pont
2.       pont
3.       pont
4.       pont
  • rendező: Szentendrei KSE
  • helyszín:  
  • dátum: 2019. március 30-31.

végeredmény

  a 3. torna végeredménye
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  

a klubverseny állása

  csapat 1. torna 2. torna 3. torna össz.
1.           pont
2.           pont
3.           pont
4.           pont
  • rendező: BLF KK
  • helyszín: 1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
  • dátum: 2019. május 31. - június 2.

végeredmény

  a 4. torna végeredménye
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  
7.  
8.  

a II. Süni Kupa végeredménye

  csapat 1. torna 2. torna 3. torna 4. torna össz.
1.             pont
2.             pont
3.             pont
4.             pont
  • Aegon Alapkezelő

    Aegon Alapkezelő

  • Hungaro Mobiltank

    Hungaro Mobiltank

  • Aegon Alapkezelő

    Aegon Alapkezelő

  • Aegon Alapkezelő

    Greencollect

  • XV. Kerületi Polg. Hiv.

    Önkormányzat