I. Palota Mini Kupa

Minikosárlabda bajnokság

az U11 korosztály részvételével
a 2018/2019. évi tanévben
Rendező: XV. ker. Önkormányzat Polgármesteri Hivatal
A bajnokság célja: A kosárlabda sportág iránti érdeklődés és a sportág szeretetének kialakítása, a mini korosztályban.
Versenyzési lehetőség biztosítása az iskolai csapatok számára.
Újabb iskolák, műhelyek bekapcsolása a kosárlabda életbe.
Kapcsolatépítés az iskolák és az egyesület között.
A tehetséges gyermekek irányítása az egyesületek felé.
A verseny helyszíne: 1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53
Életkor: 2008. január 1. után született gyermekek.
Résztvevők: Iskolák, DSE-k, DSK-k, sportiskolák, sportegyesületek és egyéb szerveződésű csapatok.
Minden gyermek annak a csapatnak a tagja, amelyikben először a jegyzőkönyvbe a neve bekerült.
A csapat létszáma: minimum 8, maximum 12 fő/mérkőzés.
Alapszabály, hogy egyik játékos sem szerepelhet mind a négy negyedben.
A csapatok száma: 9 csapat
A csapatok neme: Fiú, leány és vegyes csapatok.
Lebonyolítás: A csapatokat két csoportra osztjuk.
A jelentkező csapatok számától függően a csoportokba három vagy négy csapat kerül.
A csapatok fordulónként a csoporton belül két mérkőzést játszanak az alábbiak szerint:
  • csapat/1 – csapat/2
  • csapat/2 – csapat/3
  • csapat/3 – csapat/1
vagy
  • csapat/1 – csapat/4
  • csapat/2 – csapat/3
  • vesztesek
  • győztesek
A verseny hat fordulóból áll, minden hónapban egy fordulót rendezünk.
Kezdés: 2018. december
Versenynapok:
  • 1. forduló: 2018. december 8.
  • 2. forduló: 2019. január 26.
  • 3. forduló: 2019. február 16.
  • 4. forduló: 2019. március 9.
  • 5. forduló: 2019. április 6.
  • 6. forduló: 2019. május 11.
Végeredmény: lásd: SZABÁLYOK
Hivatalos labda: A FIBA által elismert 5-ös méretű bőr labdával.
Gyűrűmagasság: 260 cm
Díjazás: Minden csapat oklevél díjazásban részesül. A fordulók után minden résztvevő gyermek ajándékot kap.
Részvételi díj: A csapatok számára a részvétel ingyenes.
Sportöltözet: A mérkőzéseken a csapatok egységes felszerelésben, számozott mezekben játszanak. Igény esetén a BLF KK a mérkőzésekre a felszerelést kölcsön adja.
A verseny szervezője: Lipták Mihály
mobil: 30/400-6315
E-mail: liptak1959@gmail.com
Nevezési határidő: 2018. november 30.
Nevezni lehet a szervezőnél.
Publikáció: www.blf.hu
Óvás: Óvás nincs.
Minden vitás kérdésben a mérkőzések helyszínén jelenlévő hivatalos versenybírósági tag dönt a „Szabályok” értelmében.
Döntése ellen fellebbezésnek helye nincs.
I. Palota Mini Kupa

SZABÁLYOK

Játékidő: 4 x 8 perc
Időmérés: Fél-futó óra,
az óra négy esetben áll meg:
  • csere,
  • időkérés,
  • büntető dobás,
  • játékvezetői időkérés
A mérkőzés végeredménye:
  • minden negyed eredményének számolása 0:0-ról indul,
  • a negyedben elért győzelem 3 pontot ér,
  • a döntetlen 2 pontot ér,
  • a vereségért 1 pont jár,
  • a büntetőket a mérkőzés végén dobjuk le,
  • amennyiben az eredmény a mérkőzés végén ezzel a számolással döntetlen – tehát mindkét csapat két-két negyedet nyert meg -, akkor a büntetők győztese lesz a mérkőzés győztese,
  • ha így is marad a döntetlen állás, akkor a pályán elért eredmény szerint hirdetünk győztest,
  • ha még mindig marad a döntetlen állás, akkor 3 perces hosszabbítások következnek.
A verseny végeredménye: A hatodik fordulóban elfoglalt helyezés.
I. Palota Mini Kupa

1. forduló

dátum: 2018. december 9.
helyszín: 1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport   "C" csoport
1. Bogáncs Titánok 1. Kossuth Kosok 1. Móra Rókák
2. Lila Sasok 2. Kínai Makik 2. Bogáncs Baglyok
3. Pattogós Pandák 3. Telepes Tigrisek 3. Hartyán Koalák
2018. december 9.
1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.
9.00 Móra Rókák - Bogáncs Baglyok 13 : 5 (91: 5) "C"
10.00 Bogáncs Baglyok - Hartyán Koalák 7 : 10 (8:31) "C"
11.00 Hartyán Koalák - Móra Rókák 5 : 13 (10:68) "C"
12.00 Kossuth Kosok - Kínai Makik 10 : 7 (44:34) "B"
13.00 Kínai Makik - Telepes Tigrisek 7 : 10 (18:31) "B"
14.00 Telepes Tigrisek - Kossuth Kosok 9 : 8 (32:35) "B"
15.00 Bogáncs Titánok - Lila Sasok 13 : 4 (68:16) "A"
16.00 Lila Sasok - Pattogós Pandák 9 : 8 (25:45) "A"
17.00 Pattogós Pandák - Bogáncs Titánok 6 : 12 (25:59) "A"

végeredmény

  az 1. torna végeredménye
1. Bogáncs Titánok
2. Lila Sasok
3. Pattogós Pandák
4. Telepes Tigrisek
5. Kossuth Kosok
6. Kínai Makik
7. Móra Rókák
8. Hartyán Koalák
9. Bogáncs Baglyok
I. Palota Mini Kupa

2. forduló

dátum: 2019. január 27.
helyszín: 1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport   "C" csoport
1. Bogáncs Titánok 1. Pattogós Pandák 1. Kínai Makik
2. Lila Sasok 2. Kossuth Kosok 2. Hartyán Koalák
3. Telepes Tigrisek 3. Móra Rókák 3. Bogáncs Baglyok
2019. január 27.
1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.
9.00 Hartyán Koalák - Bogáncs Baglyok 13 : 4 (80:16) "C"
10.00 Bogáncs Baglyok - Kínai Makik 4 : 13 (7:80) "C"
11.00 Kínai Makik - Hartyán Koalák 10 : 7 (46:33) "C"
12.00 Pattogós Pandák - Kossuth Kosok 12 : 5 (62:22) "B"
13.00 Kossuth Kosok - Móra Rókák 6 : 11 (27:63) "B"
14.00 Móra Rókák - Pattogós Pandák 5 : 12 (38:58) "B"
15.00 Bogáncs Titánok - Lila Sasok 10 : 7 (49:24) "A"
16.00 Lila Sasok - Telepes Tigrisek 12 : 8 (39:20) "A"
17.00 Telepes Tigrisek - Bogáncs Titánok 4 : 13 (6:79) "A"

végeredmény

  a 2. torna végeredménye
1. Bogáncs Titánok
2. Lila Sasok
3. Telepes Tigrisek
4. Pattogós Pandák
5. Móra Rókák
6. Kossuth Kosok
7. Kínai Makik
8. Hartyán Koalák
9. Bogáncs Baglyok
I. Palota Mini Kupa

3. forduló

dátum: 2019. február 16.
helyszín: 1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport   "C" csoport
1. Bogáncs Titánok 1. Telepes Tigrisek 1. Kossuth Kosok
2. Lila Sasok 2. Móra Rókák 2. Hartyán Koalák
3. Pattogós Pandák 3. Kínai Makik 3. Bogáncs Baglyok
2019. február 16.
1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.
9.00 Kossuth Kosok - Hartyán Koalák 4 : 13 (27:50) "C"
10.00 Bogáncs Baglyok - Kossuth Kosok 6 : 11 (24:37) "C"
11.00 Hartyán Koalák - Bogáncs Baglyok 12 : 5 (68:23) "C"
12.00 Telepes Tigrisek - Móra Rókák 11 : 6 (39:36) "B"
13.00 Móra Rókák - Kínai Makik 7 : 10 (37:51) "B"
14.00 Kínai Makik - Telepes Tigrisek 7 : 10 (41:41) "B"
15.00 Bogáncs Titánok - Lila Sasok 10 : 7 (58:15) "A"
16.00 Lila Sasok - Pattogós Pandák 4 : 13 (17:53) "A"
17.00 Pattogós Pandák - Bogáncs Titánok 6 : 11 (25:40) "A"

végeredmény

  a 3. torna végeredménye
1. Bogáncs Titánok
2. Pattogós Pandák
3. Lila Sasok
4. Telepes Tigrisek
5. Kínai Makik
6. Móra Rókák
7. Hartyán Koalák
8. Kossuth Kosok
9. Bogáncs Baglyok
I. Palota Mini Kupa

4. forduló

dátum: 2019. március 9.
helyszín: 1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport   "C" csoport
1. Bogáncs Titánok 1. Lila Sasok 1. Móra Rókák
2. Pattogós Pandák 2. Kínai Makik 2. Kossuth Kosok
3. Telepes Tigrisek 3. Hartyán Koalák 3. Bogáncs Baglyok
2019. március 9.
1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.
9.00 Lila Sasok - Kínai Makik 9 : 8 (69:39) "B"
10.00 Kínai Makik - Hartyán Koalák 9 : 8 (46:51) "B"
11.00 Hartyán Koalák - Lila Sasok 5 : 12 (35:52) "B"
12.00 Móra Rókák - Kossuth Kosok 12 : 6 (26:10) "C"
13.00 Kossuth Kosok - Bogáncs Baglyok 11 : 6 (40:22) "C"
14.00 Bogáncs Baglyok - Móra Rókák 5 : 13 (14:65) "C"
15.00 Bogáncs Titánok - Pattogós Pandák 10 : 7 (50:24) "A"
16.00 Pattogós Pandák - Telepes Tigrisek 10 : 7 (45:22) "A"
17.00 Telepes Tigrisek - Bogáncs Titánok 5 : 12 (24:72) "A"

végeredmény

  a 4. torna végeredménye
1. Bogáncs Titánok
2. Pattogós Pandák
3. Telepes Tigrisek
4. Lila Sasok
5. Kínai Makik
6. Hartyán Koalák
7. Móra Rókák
8. Kossuth Kosok
9. Bogáncs Baglyok
I. Palota Mini Kupa

5. forduló

dátum: 2019. április 7.
helyszín: 1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport   "C" csoport
1. Bogáncs Titánok 1. Telepes Tigrisek 1. Hartyán Koalák
2. Pattogós Pandák 2. Kínai Makik 2. Kossuth Kosok
3. Lila Sasok 3. Móra Rókák 3. Bogáncs Baglyok
2019. április 7.
1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.
9.00 Bogáncs Titánok - Pattogós Pandák 13 : 4 (62:33) "A"
10.00 Pattogós Pandák - Lila Sasok 10 : 7 (43:26) "A"
11.00 Lila Sasok - Bogáncs Titánok 4 : 13 (34:62) "A"
12.00 Kossuth Kosok - Bogáncs Baglyok 11 : 6 (42:28) "C"
13.00 Hartyán Koalák - Kossuth Kosok 13 : 4 (45:21) "C"
14.00 Bogáncs Baglyok - Hartyán Koalák 4 : 13 (13:62) "C"
15.00 Kínai Makik - Móra Rókák 11 : 6 (70:26) "B"
16.00 Telepes Tigrisek - Kínai Makik 5 : 13 (30:56) "B"
17.00 Móra Rókák - Telepes Tigrisek 12 : 5 (46:26) "B"

végeredmény

  az 5. torna végeredménye
1. Bogáncs Titánok
2. Pattogós Pandák
3. Lila Sasok
4. Kínai Makik
5. Móra Rókák
6. Telepes Tigrisek
7. Hartyán Koalák
8. Kossuth Kosok
9. Bogáncs Baglyok
I. Palota Mini Kupa

6. forduló

dátum: 2019. május 11.
helyszín: 1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.

csoportbeosztás

  "A" csoport   "B" csoport   "C" csoport
1. Bogáncs Titánok 1. Lila Sasok 1. Telepes Tigrisek
2. Pattogós Pandák 2. Móra Rókák 2. Kossuth Kosok
3. Kínai Makik 3. Hartyán Koalák 3. Bogáncs Baglyok
2019. május 11.
1156 Budapest, Pattogós u. 6-8.
9.00 Telepes Tigrisek - Kossuth Kosok 13 : 5 (36:21) "C"
10.00 Kossuth Kosok - Bogáncs Baglyok 13 : 4 (41:19) "C"
11.00 Bogáncs Baglyok - Telepes Tigrisek 5 : 13 (18:75) "C"
12.00 Lila Sasok - Móra Rókák 13 : 6 (39:24) "B"
13.00 Móra Rókák - Hartyán Koalák 7 : 10 (36:55) "B"
14.00 Hartyán Koalák - Lila Sasok 9 : 8 (44:42) "B"
15.00 Bogáncs Titánok - Pattogós Pandák 13 : 5 (75:32) "A"
16.00 Pattogós Pandák - Kínai Makik 11 : 6 (49:31) "A"
17.00 Kínai Makik - Bogáncs Titánok 4 : 13 (25:82) "A"

végeredmény

  a 6. torna végeredménye
1. Bogáncs Titánok
2. Pattogós Pandák
3. Kínai Makik
4. Hartyán Koalák
5. Lila Sasok
6. Móra Rókák
7. Telepes Tigrisek
8. Kossuth Kosok
9. Bogáncs Baglyok
  • Aegon Alapkezelő

    Aegon Alapkezelő

  • Hungaro Mobiltank

    Hungaro Mobiltank

  • Aegon Alapkezelő

    Aegon Alapkezelő

  • Aegon Alapkezelő

    Greencollect

  • XV. Kerületi Polg. Hiv.

    Önkormányzat