Először is ismét szeretnénk megkérni a szülőket a pontos érkezésre!
És igen, ebbe azt is bele kell kalkulálni, hogy nem lesz parkolóhely!
A gyerekeknek rá kell hangolódniuk a meccsre, együtt kell lenniük a megbeszéléseken az öltözőben!

Első meccsünket a Harmat Darazsak ellen játszottuk.
Azt kértük a gyerekektől, hogy bátran támadják a gyűrűt, s ezt többé kevésbé meg is csinálták, kisebb- nagyobb eredményességgel, de az ellenfélnek se sikerült jobban.
Így az első és második negyedet egy-egy  kosárral  megnyertük.
A félidei büntetőkben egyenlő volt a két csapat.
A harmadik negyedre ismét támadásra biztattuk a gyerekeket, s ez most jobban sikerült, szinte alig volt kihagyott ziccerünk, így kétszer annyi kosarat dobtunk, mint az ellenfelünk.
A negyedik negyedben fáradtabban léptünk pályára, s igaz nehezebb helyzetbe is kerültünk, mivel rendszeresen 2-3 játékos fogott minket.
Külön kiemelném, hogy hiába veszítettük el a 4. negyedet, jobban játszottunk, mert megoldottuk a támadást több védővel szemben is, s minden kosarat más dobott, nem úgy, mint az ellenfélnél.
Az ellenfélnek is jár a gratuláció a küzdésük miatt.
A csapat legjobbjának Ádám bácsival most Hliva Tomit választottuk.