Nem semmi meccs volt.
Tudtuk hogy szoros lesz, tudtuk hogy nem lesz egyszerű, készültünk is arra hogy hátrányból kell majd visszajönni.
Mindenre felkészültünk csak a 10:33 kezdésre nem.
Persze ez nem igaz, mert erre is készültünk, fogadkoztunk is, hogy jobban kell kezdeni.
10 perc 10:33 a maradék 30 perc 82:50. A második és a harmadik negyedben 64:25-re nyertünk, az első és a negyedik negyedben 28:58-ra vesztettünk.
A tanulság egyszerű, a mérkőzés az elsőtől az utolsó percig tart!

A 2009-esek előtt le a kalappal, igazi végzős serdülőkként teljesítettek, a 2010-eseknek lesz miből inspirálódni.

Gyakorlatilag remek teljesítményt nyújtottunk, kivétel nélkül kihasználta mindenki a rá kiszabott perceket. A csapat volt ezen a meccsen a leghasznosabb, mert a győzelem volt a lényeg.
Levente és Zoli kiemelkedő volt, Du Chengzhe volt a meglepetés ember, Bálint óriásit játszott.

A győzelemhez a kulcs a 3. negyed védekezése volt, ekkor pörögtünk a maximumon.