35
KK
(16:4; 20:17; 0:0; 16:8, 6:6 )
2024.04.13

Ezen a mérkőzésen szépen, lassan, fokozatosan hizlaltuk fel az előnyünket, és a végére +23 pont lett, ahogy az ezt megelőzőn is kellett volna.

2024.04.13

Az előző alkalommal 5 ponttal kaptunk ki, bár az is nyerhető volt. +14 ponttal kezdtünk, és simának nézett ki minden. A IV.negyed közepén 44:28 volt, de jött egy 0:15-ös széria!? Még jó, hogy nem kaptunk ki! Ha csak egyetlen kosarat dobunk ebben az időszakban, már megtörik az ellenfél.

2024.03.09

Az ellenfél számtalan technikai hibája miatt rengetegszer jutottunk labdához. A bedobásainkból viszont rendre ők dobtak kosarat. A szokásos rossz helyezkedési hibák a védekezés során már elegendő is volt a vereséghez. Itt is, mint az előzőn, kevés a 2-4-5 pont negyedenként!?

Mindkét meccsre vonatkozóan viszont nagyon bíztató a három 2014-es, a következő idényben is U-11 korosztályú játékos hozzáállása, felfogása, teljesítménye.

2024.03.09

A szokásos hibák miatt vesztettünk, 8-8-5 pont negyedenként kevés a győzelemhez.

2024.02.17

Az előző és a két meccs közti , legalább félmeccsnyi rohangálás, hajigálás terhelése el is döntötte rögtön az elején a végeredményt. De mondhatnék még 8-10 egyéb tényezőt is, ami ellenfelünk javára szól.

Egyébként nem a vereség fáj, hanem a „hogyan”! De az nagyon.

2024.02.17

Szoros első félidő után a harmadik negyedben dőlt el a mérkőzés. Egy kicsi hiányzott mindenből: gyorsaság. leleményesség, kitartás, szerencse.

2024.01.20

0:12 után a védekezésünket sikerült össze/helyrerakni, és a félidő végén már vezettünk. A III.negyed 25:6 eredményét meg nem kell magyarázni.

2024.01.20

A védekezésünk miatt kaptunk ki! Még mindig előre mozog a csapat, amikor már az ellenfél támad, így nagyon sokszor dobták mögénk a labdát. Teljes csapattal legyőztük volna őket.

2023.12.03

Következett egy még erősebb csapat. Ők képzettebbek, rutinosabbak is voltak nálunk, de végig
odafigyelve, mindenki megtette a magáét. Kiemelem Puskás Misi védekezését.

bővebben
10.
BLF Bolhák () - BEAC-Újbuda KA (Grosics)
32
:
63
KK
(10:16; 11:23; 0:0; 9:12, 2:12 )
2023.12.03

Erős csoportba kerültünk, meg is tapasztaltuk rögtön az első mérkőzésen. Nálunk két hiányzó volt, így
csere nélkül, mindenki egyforma időt tölthetett a pályán. Szükségünk is van erre, mert igazán csak éles
körülmények között lehet tapasztalatokat szerezni. Kimagaslott Nagy-Moczó Máté teljesítménye

Hatan először játszottak hivatalos mérkőzést, ami az elsőn még látszódott. A
másodikon viszont olyannyira nem, hogy az első ellenfelünkkel egált játszó csapatot végig vezetve, biztosan
vertük meg. A várható teljesítménynél mindenki többet tett ki a pályára, segítették egymást játék közben, igazi
CSAPATként működtek. Még számomra is meglepetés volt, pedig láttam már legalább két kosármeccset.
Nagy-Moczó Máté még így is kiemelkedett a másodikon dobott 21 pontjával.

2023.11.11

Az év első meccsén egy jó ellenféllel találkoztunk.

A harmadik negyedet kivéve, végig szorosan tartottuk a mérkőzést, az utolsó negyedet sikerült megnyerni.