Az első negyedben ellenfelünk kidobta magát és nagyon sok pontot szerzett mindenhonnan.

Nekünk szokás szerint kellett egy kis idő mire rájövünk, hogy mérkőzésen vagyunk. A 2. és 3. negyedet tudtuk uralni a jó védekezésünkkkel. Át is vettük a vezetést.

Ekkor sajnos jött 6 perc ami alatt egy 13-2 rohanás után a különbség visszaállt az ő javukra. De még így is nyerhettünk volna. Az edzői utasítást nem hajtottuk végre 2x és így csekélyke esély maradt. A végén tomi tudott volna egyenlíteni de egy kétes szituációban támadót fújtak ellene és így a végére nem maradt időnk semmit tenni.

Kár a mérkőzésért, mert az ember azzal megy haza, hogy az ellenfelünk nem jobb nálunk és igazából magunkat vertük meg.