Panda Kupával kezdtük meg az évet a gyerek korosztállyal.

Első mérkőzésünk egyből a gödi együttessel kezdődött! Tudtuk, hogy nem szabad most már őket elengedni, mert akkor nagyon meg tudnak lépni előlünk a pontozásban.

Ismerjük, már őket tudjuk, kit kellene megfognunk. Sajnos a 9-es gyerkőc úgy tűnt, hogy megállíthatatlan. Első két negyed után döntetlen, de játékunk bizakodó volt, védekezésünk kezdett összeállni dobásaik is betaláltak Zalán nagyot küzdött a magas gyereken, jól megoldva a rajta való védést. Utolsó negyedben már a gödiek közül úgy látszott mindenki kezdi felszívni magát és nem csak a kimelegedő teljesítményt nyújtó fiú dobja a kosarakat. Sajnos ennek ellenére a mi fiaink-lányaink nem védedekeztek. Bárkin átgázoltak az ellenfél emberei. Két vesztes és két győztes negyed után jöhettek a büntetők. Itt a gödiek voltak jobbak (4:3) Sajnos a döntetlen sem húzott volna ki minket a „bajból” hiszen a döntetlen büntető párbaj esetén is kikaptunk a pályán elért eredmény alapján.

Ez a meccs nem volt rossz, nem kell annyira szomorkodni.