A tabella alapján győzelemre számítottam, de a Sasok már az első percektől kezdve egész pályán a torkunknak ugrott. 0-7 után jött az időkérés, és láss csodát, négy perc után már mi mentünk 11-7-re, hogy aztán kapjunk egy 8-0-át. Innentől kezdve ez volt végig a forgatókönyv: ellenfelünk meglép pár ponttal, átvesszük a vezetést, és bealszunk. A csapdázás elleni legkönnyebb ellenszer (PASSZ!!!) használatát a 33. percre értette meg a csapat, de számtalan más alapvető és nagyon-nagyon buta hibát is elkövettünk. A végén még lett volna esélyünk, de kimaradt a dobás.

Fájdalmas vereség, de talán egyszer, s mindenkorra mindenki megérti, hogy gyakorlás és akarat nélkül egyszerűen nem fog menni. 22 kihagyott ziccer, 36 eladott labda, valamint borzalmas 1 az 1 elleni és csapatvédekezés (fentről úgy vertek meg minket, ahogy csak akartak, nulla segítővédekezés). Az alapszakasznak vége, 6/7-el zártuk ezt az etapot. Kíváncsian várom, hogy végül a felső-, vagy alsóházban folytatjuk-e tovább.