Az első mérkőzés után volt egy kis lelki és „szakmai” fejmosás. Harag nélkül mentünk a szünetre.

Kezdés előtt a kispadnál tisztáztuk az elvárásokat. A tűz már ott lobogott a szemükben.

Már másképp más mentalitással mentek fel a pályára és kezdték meg a mérkőzést.

Nem ijedtünk meg a lányoktól! Mertünk rajtuk védekezni, mertünk velük ütközni és mertük tőlük elvenni a labdát! Igaz az első negyed csúfos vereség volt, de még így is jobb volt, mint a reggeli kezdés. A második negyedben egy volt közte. A büntetőkkel pedig egyenlő lett a felidei kezdés. (7-5).

Újra kezdjük a mérkőzést! A tűz a szemekben még mindig lobog!

A két utolsó negyedet sikerült elhozni! Szépen játszottunk Igazi csapatként hajtottunk a pályán. Nehéz bárkit is kiemelni!

Zsombor nagyon okosan irányította a csapatott, Zoli jó időben értékesítette a kosarakat, Csibe és Domi szedte a pattanókat! Dávid miután megértette mit kérünk tépte a lepattanókat, szerezte a labdákat.

Bendegúz és Levi támadásban volt kiemelkedő!

Mindenki hozzátette ehhez a mérkőzéshez, amit a legjobban tud!