Idén ötödszörre találkoztunk jól ismert ellenfelünkkel, így sok újat nem kellett mondani a csapatnak. Tudtuk kikre kell odafigyelni. Sajnos Karáj hetekre kiesett térdsérülése miatt, de bíztam benne, hogy az átmeneti zavarodottság nem lesz úrrá a csapaton. Az első negyedben a hazaiak extra módon járatták a labdát, nagyszerűen törtek be, és remekül szolgálták ki magas emberüket, aki köszönte szépen bepögyögte az ajtó-ablak ziccereket. Mire észhez kaptunk (miközben a mi támadásainkkal sem volt különösebb gond), már 21-9 volt az eredmény. A hátralévő 35 percben ugyan mindent megtettünk, és a harmadik etap gyenge kezdése után (ekkor 54-34-re vezettek a gödiek), egy utolsó nagy hajrával még feljöttünk 8 pontra (60-52), de a nagy rohanásban érthető módon a lábak mellett a fejek is elfáradtak.

Az utóbbi három mérkőzésen mumusnak számító harmadik negyedet ezúttal sikerült megoldanunk, sajnos most az első 5-6 perc lett a vesztünk. Küzdésben most is jelesre vizsgázott a csapat, a támadásban nagyon sok jó dolgot csináltunk, és a második félidő nagy részében a védekezés is rendben volt.